Dostępne zamówienia publiczne – webinar

Dostępne zamówienia publiczne – webinar

Trwała i systemowa dostępność oferty kulturalnej dla osób ze szczególnymi potrzebami to wynik współpracy wszystkich zespołów w instytucji kultury. Bardzo ważnym elementem tej współpracy, wymagającym porozumienia i wzięcia pod uwagę wielu punktów widzenia, są nasze… zakupy. Od tego, czy dobrze je zorganizujemy i przeprowadzimy, zależy praktyczna możliwość odwiedzin w naszej instytucji i skorzystania z naszej oferty kulturalnej. Dzięki właściwie przygotowanemu zamówieniu publicznemu, będziemy również efektywnie wydatkować środki publiczne.

W ramach szkolenia dowiecie się, jakie są warunki musi spełnić zamówienie publiczne, by można je było uznać za „dobre” i uwzględniające dostępność, zarówno w kontekście ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, ale także przyglądając się przepisom ustawy prawo zamówień publicznych. Omówimy też przykłady dobrych praktyk.

Kiedy? 5 grudnia, godz. 10.00-12.30
Gdzie? na platformie zoom
Zapisy: forms.gle/ts99mkTXDfgNvsYV7

Szkolenie poprowadzi Kamila Mizeracka – prawniczka, ekspertka w dziedzinie zamówień publicznych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Współautorka komentarza do nowej ustawy Pzp oraz autorka książki Zamówienia publiczne o wartości poniżej 130 tys. złotych. Przeprowadziła setki postępowań, systematycznie publikuje w periodykach merytorycznych, występuje na konferencjach o tematyce prawniczej, wykłada i szkoli. Członkini Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych.