Dźwięk otwarty – warsztaty

Kraków

Wyobraź sobie opowieść o swoim świecie, którą możesz stworzyć za pomocą dźwięku. Jak zapisać kolory, zapachy, fakturę, bez użycia słów czy obrazów? Zapraszamy do laboratorium dźwięku. Tutaj ważna jest ciekawość i otwartość na nowe, muzyczne doświadczenie. Będziemy badać i zbierać odgłosy z otoczenia, zmieniać je i miksować. Stworzymy nowe instrumenty, dzięki którym zagramy dźwiękowe historie.

Prowadzenie: Sebastian Świąder – pedagog teatru, animator kultury, muzyk i performer. Projektuje i prowadzi warsztaty teatralne, muzyczne i performatywne dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Realizuje spektakle i działania na styku performansu i teatru, komponuje muzykę do spektakli. Od 2007 współtworzy Performerię Warszawy – eksperymentalną grupę performatywną.

Informacje praktyczne:

Warsztat trwa trzy dni. Wymagane jest uczestnictwo podczas całego trwania warsztatów (piątek-niedziela). W czasie zajęć przewidziane są krótkie przerwy. Prosimy o informacje o indywidualnych potrzebach takich jak: pętla indukcyjna, pomoc asystenta. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerem (12) 442 77 70, wewnętrzny 121, SMS 506 164 487.