„Mała Spółdzielnia Codzienna”, czyli letnie półkolonie teatralne dla dzieci i młodzieży

SCKM w Krakowie
„Mała Spółdzielnia Codzienna”, czyli letnie półkolonie teatralne dla dzieci i młodzieży

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Fundacja Wszyscy Obecni i Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa „Tęcza” zapraszają do udziału w dwutygodniowych półkoloniach teatralnych „Mała Spółdzielnia Codzienna”.

Macie nie mniej niż 10 lat, nie więcej niż lat 16 i ochotę na wakacyjną przygodę z teatrem, cyrkiem, plastyką, tańcem, muzyką i dobrą zabawą? Wpadajcie do nas na półkolonie! W dniach 17–29 sierpnia w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży będziemy spotykać się z fajną ekipą dzieci, młodzieży i dorosłych i wspólnie:

– snuć przedziwne historie;

– grać na różnych instrumentach;

– dziko tańczyć;

– tworzyć niezwykłe formy plastyczne;

– próbować sił w żonglerce;

– poznawać nowych ludzi;

– pracować nad pokazem teatralnym, który finalnie przedstawimy naszym krewnym i znajomym.

Zapraszamy!

Na warsztaty w dniach 17–29 sierpnia 2020 (od poniedziałku do soboty w godz. 9.00–15.00, z przerwą na ciepły posiłek) zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10–16 lat. Dwutygodniowe warsztaty zakończy wspólny pokaz teatralny, który odbędzie się 29 sierpnia w Krakowie. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży oraz na terenie pobliskich zieleńców (bulwarów, parków).

Udział w półkoloniach jest bezpłatny.

Zapewniamy jeden ciepły posiłek (obiad) i wodę butelkowaną. Rodzice oraz opiekunowie proszeni są o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja obecności na wszystkich zajęciach oraz udziału w pokazie finałowym. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu uwzględniającego ograniczenia oraz wytyczne związane ze stanem epidemicznym/zagrożenia epidemicznego chorobą COVID-19.

Termin zgłoszeń upływa 31 lipca 2020 r.

 

Szczegółowe informacje i zapisy pod adresem: [email protected]