Pętle indukcyjne – planowanie i realizacja

Małopolski Instytut Kultury
Pętle indukcyjne – planowanie i realizacja

Pętla indukcyjna to najbardziej popularne narzędzie wspomagania słuchu, niezbędne w instytucji kultury dla potrzeb osób niesłyszących. Dobiera się ją w zależności od wielu czynników, m.in. specyfiki miejsca czy powierzchni działania. W czasie webinaru omówione zostaną aspekty praktyczne związane z pętlą: z jakimi potencjalnymi problemami wiąże się jej instalacja, jak się do tego przygotować oraz jakich błędów unikać. Ważnym zagadnieniem będzie także kwestia zamówienia pętli – opowiemy m.in. o warunkach technicznych i szacowaniu kosztów.

Webinar poprowadzi Maciej Kasperkowiak – protetyk słuchu, akustyk, reżyser dźwięku, specjalista z zakresu systemów wspomagania słuchu, właściciel firmy Echo-System. Wdraża systemy wspomagania słuchu od ponad 12 lat.

Link do zapisów: https://bit.ly/3hCgF8G
W dniu szkolenia zapisane osoby otrzymają bezpośredni link do aplikacji ZOOM, za pośrednictwem której odbędzie się webinar.
Osoby, które nie zapiszą się na wydarzenie, będą mogły oglądać streaming spotkania na żywo. Link do streamingu: http://mik.krakow.pl/webinarium
Spotkanie będzie tłumaczone na PJM.