Porozmawiać z każdym – jak formułować inkluzywne oferty pracy?

Porozmawiać z każdym – jak formułować inkluzywne oferty pracy?

Szukasz pracowników i zastanawiasz się, jak napisać ogłoszenie, by nikogo nie wykluczyć i zachęcić również osoby z niepełnosprawnością do udziału w rekrutacji? Webinar „Kultury Wrażliwej” pomoże Ci znaleźć najlepsze słowa.

Temat: Inkluzywna oferta pracy w pigułce
Kiedy: 16 marca (czwartek), w godz. 11:00–12:00
Zapisy: https://forms.gle/qbqDHpHjhoUdv26GA
Prowadzący: Angelika Mazur z Fundacji Leżę i Pracuję
Gdzie: na platformie ZOOM z udziałem tłumaczek PJM

Zapraszamy do udziału w webinarze poświęconym aspektom zatrudniania osób z niepełnosprawnością w kontekście tworzenia inkluzywnych ogłoszeń o pracę. Otrzymasz od nas komplet informacji w pigułce, które pomogą Ci sformułować ogłoszenie oraz dowiesz się, jak odpowiednio przygotować się do inkluzywnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Z webinaru dowiesz się:
– czy można zatrudniać osoby z orzeczoną niepełnosprawnością do pracy?
– na co zwrócić uwagę przy tworzeniu inkluzywnego ogłoszenia?
– jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, aby nie wykluczać?

Webinar poprowadzi Angelika Mazur – Head of Clients w fundacji Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową. W organizacji tej z dwunastoosobowego zespołu aż połowa to osoby z niepełnosprawnością – Leżę i Pracuję zrywa z mitami na temat zatrudniania osób z różnymi potrzebami. Stawia na inkluzywność, kulturę włączającą, a w tym innowacyjność oraz pracę zdalną jako szansę na zmniejszanie barier na rynku pracy.