Webinar: Zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy – rekrutacja i współpraca z osobami z niepełnosprawnością

Webinar: Zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy – rekrutacja i współpraca z osobami z niepełnosprawnością

Wraz z Agatą Spałą, jedną ze stu najbardziej wpływowych osób z niepełnosprawnością w Polsce (Lista Mocy, Fundacja Integracja), laureatką nagrody „Lady D.” w kategorii Życie Zawodowe – promowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnościami, ambasadorką Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, zapraszamy na webinar „Zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy – rekrutacja i współpraca z osobami z niepełnosprawnością”. W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z rekrutacją osób niepełnosprawnych, niuanse współpracy z nimi oraz metody zarządzania różnorodnym zespołem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie pozyskać nowych współpracowników spośród osób z niepełnosprawnościami oraz jak z sukcesem wprowadzić ich i zintegrować z resztą zespołu – zapisz się na spotkanie.

Kiedy: 12 maja (czwartek), w godz. 11:00–12:30

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYPV9rS9rBG22yO9ubCEiFCJLU9vj9s_Uc6OZNXPL14zpIpA/viewform

Prowadząca: Agata Spała we współpracy z Fundacją Diversity Hub

Gdzie: na platformie ZOOM, z udziałem tłumaczek PJM

Agata Spała – ekspertka ds. zatrudnienia osób z niepełnosprawnością. Prezeska przedsiębiorstwa społecznego „HR Fair Play”. Audytorka dostępności. Trenerka.

Prowadzi działania skierowane do firm, instytucji i organizacji, m.in. przekonując i pomagając zatrudniać pracowników z niepełnosprawnością. Oferuje szkolenia dla kadry zarządzającej o współpracy z zespołem różnorodnym oraz projektuje autorskie programy zwiększające zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnością, także poprzez projektowanie dostępnych miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Ukończyła studia wyższe, podyplomowe oraz szereg kursów rozwijających kompetencje trenerskie. Uważa, że dziś różnorodność w miejscu pracy jest faktem, ale tworzenie włączających miejsc pracy to wybór i do tego wyboru zachęca pracodawców poprzez pokazywanie korzyści związanych z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością.

Jej osobistym mottem życiowym są słowa Coco Chanel: „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”.