Webinarium: Pisanie wniosków o dotację – co warto wiedzieć

Małopolski Instytut Kultury
Webinarium: Pisanie wniosków o dotację – co warto wiedzieć

O czym warto, a o czym wręcz trzeba pamiętać, pisząc wniosek do programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego? Na co zwracają uwagę eksperci sprawdzający twój wniosek? Jak przekonać ich do swojego pomysłu?

W trakcie webinarium podpowiemy, od czego może zależeć sukces przyznania dotacji. Powiemy, jak my to robiliśmy i robimy od 2008 roku, jakie popełniliśmy błędy i zaniechania, a co nam się udało i kiedy ryzyko okazało się warte podjęcia. Wskażemy też, czego szuka ekspert oceniający wnioski, co może go przekonać, a co zniechęcić do zgłoszonego pomysłu. Wreszcie, postaramy się udowodnić, że ekspert to zawsze „aż i tylko” człowiek.

Webinar poprowadzi Ania Żórawska – prezeska Fundacji Kultury bez Barier, ekspertka dostępności, konsultantka ds. dostępności w projekcie „Małopolska. Kultura wrażliwa”, pomysłodawczyni i konsultantka kilkudziesięciu projektów dotyczących dostępności. Ania to 12 lat doświadczenia w pisaniu wniosków do MKiDN i NCK z 90-procentową skutecznością oraz 3 lata doświadczenia w roli ekspertki w Zespole Sterującym oceniającym wnioski w programie „Infrastruktura domów kultury”.

Link do zapisów: https://forms.gle/GRzyx5gT4tCLtFdU6

W dniu szkolenia zapisane osoby otrzymają bezpośredni link do aplikacji ZOOM, na której odbędzie się webinarium.

Osoby, które nie zapisały się na webinarium, mogą uczestniczyć w streamingu spotkania na żywo.

Link do streamingu: http://mik.krakow.pl/webinarium

Spotkanie będzie tłumaczone na PJM.