Konkurs

Z okazji Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej Małopolski Instytut Kultury (MIK) w Krakowie ogłasza wyjątkowy konkurs na znak migowy określający MIK. Chcemy, aby nasza Instytucja miała własny znak w języku migowym.

Prosimy o nadesłanie propozycji w formie filmików do czwartku 9 czerwca na adres e-mailowy: [email protected]. Komisja zbierze się 11 czerwca (w sobotę) i wybierze jedną propozycję. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi tydzień później, 18 czerwca.

Trzeba pamiętać, że jedna osoba  może wysłać tylko jeden znak migowy. Kryteria wyboru zwycięzcy to atrakcyjność, czytelność, konkretność i reprezentacyjność przekazu.

Dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej będzie nagroda! Bon „Pociąg do kultury” – bilety wstępu do pięciu instytucji z ich oddziałami na terenie województwa małopolskiego. Bilety można wykorzystać do końca grudnia 2022 roku i będą dobrą okazją, by poznać historię, kulturę, tradycję Małopolski.

Poniżej Regulamin Konkursu wraz z załącznikami, a także zaproszenie i regulamin w PJM.

Regulamin konkursu znak migowy MIK 2022-sigPobierz

Regulamin – ETR i PJM.docxPobierz

Zaproszenie do udziału w konkursue „Mig dla MIK”
Regulamin konkursu „Mig dla MIK”

WYNIKI

Więcej informacji o przebiegu konkursu i jego wynikach znajdziesz w zakładce „PROJEKT”, pod linkiem: https://kulturawrazliwa.pl/mig-dla-mik-konkurs-rozstrzygniety/